Eskişehir 2 Şubesi

GENEL BAŞKANIMIZ ESKİŞEHİR'DEYDİ...

GENEL BAŞKANIMIZ ÜNİVERSİTELERİMİZİ ZİYARET ETTİ...

Bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere ilimize gelen Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı’yı, Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak’ı ve Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Mustafa Şenyel’i makamında ziyaret etti.

İlk olarak Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Mustafa Şenyel’i ziyaret eden Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın, yeni kurulan Eskişehir Teknik Üniversitesinin sorunları hakkında bilgi alarak, Rektör Vekili Şenyel ile karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Daha sonra Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı’yı ziyaret eden Memur-Sen Genel Başkanı ve beraberindeki heyet, Rektör Çomaklı’dan Anadolu Üniversitesindeki çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın, daha sonra Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak’ı ziyaret etti. Üniversitenin genel sorunları hakkında konular istişare edildi.

Son olarak Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cirit’i ziyaret eden Yalçın, Eskişehir Milli Eğitim çalışanlarının sorunları hakkında bilgi aldıktan sonra ziyaretlerini tamamladı.

Ziyarette, Eskişehir Memur-Sen İl Temsilcisi Muammer Karaman, Eğitim Bir-Sen Eskişehir 2 Nolu Şube Başkanı Abdurrahman Yıldırm, Şube Sekreteri Prof. Dr. Arzu Çiçek, Şube Başkan Yardımcıları Enver Aykan, Metin Bilici, Sevil Arslan ve Şube Baştemsilcisi Seyfi Özkan da hazır bulundu.